Skip to main content

14 nowych Ambasadorek Fundacji ukończyło szkolenie!

Kolejne szkolenie z profilaktyki raka piersi za nami!

W dniu 20 września w Fundacja Zdrowy Biust udało się przeszkolić kolejnych 14 ambasadorek, wykład pani doktor z Kliniki Chorób Piersi CZMP w Łodzi był wzbogacony nauką samobadania na profesjonalnych fantomach do nauki badania piersi.

Zbliża się październik i coroczna akcja promowania profilaktyki nowotworowej nabiera na sile. Nauka samobadania będzie prowadzona w wielu salonach na terenie Polski, a gdzie dokładnie – będziemy informować w mediach społecznościowych.

Warto je obserwować!

Warto korzystać z wiedzy i doświadczenia przeszkolonych brafitterek w salonach bieliźnianych, bo macie wówczas doskonałą okazję aby zadbać o zdrowie swoich piersi i nauczyć się od profesjonalistek jak je trzeba badać!

Nam po szkoleniu pozostaną miłe wspomnienia fantastycznych, zaangażowanych uczestniczek i ogrom przekazanej Wam wiedzy ratującej życie kobiet!

Korzystajcie z niej! Przekazujcie dalej! Uczcie Wasze klientki, Wasze znajome i przyjaciółki jak należy dbać o piersi, jak je badać, gdzie się udać po pomoc.

To niezwykle ważne abyście rozmawiały o tym w Waszych salonach i wszędzie gdzie się da uświadamiały kobiety o tym jak ważna jest profilaktyka!

Profilaktyka ratuje życie! ❤️