Skip to main content

Dziękujemy za udział w biegu

Jak było ? Cudnie !

Dziękujemy Wszystkim za tak liczną obecność: zarówno uczestnikom, jak i kibicom I Pabianickiego Biegu Charytatywnego CORIN onko-run. 
To był fantastyczny dzień właśnie dzięki WAM! 
Pogoda doskonała, okoliczności przyrody bardzo przyjemne więc 265 osób w doskonałych humorach zameldowało się na mecie! Brawo WY! Zwycięzcy 5 km przebiegli w 17 minut. 
Ale nie wyniki były w tym biegu najważniejsze. Liczyła się idea biegu. Uczestnicy w pakietach startowych otrzymali koszulki z zapytaniem „Ja się badam, a Ty?”. 
Na starcie było różowo i niebiesko. To kolory symbolizujące walkę z rakiem piersi i rakiem prostaty. Uczestnicy nagrodzeni zostali wyjątkowym medalem – w kształcie serca, bo to był bieg dla ludzi o wielkim sercu! ❤️
W czasie trwania Pikniku porad udzielali lekarze specjaliści, rehabilitanci, dietetycy, trenerzy personalni. Można było wykonać badanie mammograficzne, gęstości kości, zmian skórnych, usg piersi oraz badanie palpacyjne, spirometrię, przegląd stomatologiczny, a także skorzystać z zabiegów medycyny naturalnej, bezpłatnych świadczeń pielęgniarskich i honorowo oddać krew.
Były pokazy dogoterapii, ratownictwa medycznego, pokazy gaśnicze OSP Pabianice, nauka pierwszej pomocy oraz kiermasz prac osób niepełnosprawnych. Straż Miejska znakowała rowery. Popularnością cieszyły się także atrakcje dla dzieci, zabawy sportowe oraz konkursy z nagrodami dla młodszych i starszych uczestników pikniku.
My jeszcze nie ochłonęliśmy z emocji!!!