Skip to main content

Marzec w Salonie Venus!

Zaprzyjaźnione z Fundacją salony brafitterskie, po przerwie związanej z pandemią, wznowiły prężnie swoje działania z dziedziny profilaktyki raka piersi. Cieszy nas to bardzo i jesteśmy wdzięczni za Wasze ogromne zaangażowanie w tę edukacyjną misję! Zobaczcie co Panie z Venus Salon bielizny z Brafittingiem robiły w ostatnim czasie:

"Marzec był w Venus bardzo intensywny i mocno działałyśmy z warsztatami nauki samobadania piersi. Wzięłyśmy udział w kilku imprezach organizowanych z okazji Dnia Kobiet oraz w projekcie ze wspaniałym przesłaniem organizowanym przez CKB Bolków pt. Bezpieczny dom, szczęśliwa rodzina. Rozmowy o tym jak ważne jest samobadanie oraz jak je przeprowadzać w naszym Salonie cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Największym jednak sukcesem uważamy warsztaty które, dzięki uprzejmości Pań Nauczycielek i Pani Dyrektor, mogłyśmy przeprowadzić w szkole średniej.

W spotkaniu wzięło udział pięć klas dziewcząt. To było niesamowite doświadczenie - dziewczęta były bardzo zaangażowane w ćwiczenia i dyskuję o zdrowiu piersi, samobadaniu oraz jak o nie dbać, aby pozostawały zdrowe oraz w dobrej kondycji. Podsumowując - w spotkaniach łącznie uczestniczyło ponad sto kobiet oraz nastolatek, każda rozmowa była wartościowa i inspirująca.

Dziękujemy po stokroć, że możemy dzięki Wam szerzyć świadomość wśród kobiet jak ważne jest dbanie o piersi!"

 

Drogie Panie! - to my dziękujemy WAM z całego serca!