Skip to main content

Zainteresowanie było tak duże, że szykujemy już kolejne terminy dla chętnych!

Ostatnie szkolenie, które odbyło się 29 marca 2023 w Łodzi długo jeszcze będziemy wspominać! Atmosfera była fantastyczna, a 32 panie, które brały udział w szkoleniu cudowne, radosne i w pełni zaangażowane!

Część teoretyczną prowadziła pani doktor Maria z Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi z Kliniki Chirurgii Onkologicznej i Chorób Piersi. 

Szkolenie było również okazją do nawiązania nowych, ciekawych relacji , wymiany swoich doświadczeń, opinii, spostrzeżeń.

Spotkanie zakończyło się wręczeniem każdej uczestniczce Certyfikatu podnoszącego kwalifikacje zawodowe.

Wygląda na to, że wszystkie uczestniczki są zadowolone z porcji wiedzy, którą podczas tego spotkania udało się przekazać.

Wydaje nam się, że najlepiej opiszą to wydarzenie same uczestniczki, które taką oto wiadomość nam przysłały:

"Chciałybyśmy podzielić się z Wami swoimi odczuciami i wrażeniami po szkoleniu. 

Spędziłyśmy go na świetnym szkoleniu z samobadania piersi zorganizowanym przez fundację "Zdrowy Biust" z firmy Corin. Prowadzone było przez Panią lekarz z Kliniki Onkologii i Chorób z CZMP w Łodzi. Był to bardzo dobrze wykorzystany czas gdyż wyniosłyśmy z tego spotkania praktyczną wiedzę na temat raka piersi,która powinna być bliska każdej kobiecie niezależnie od wieku. Zdobytą wiedzę chętnie wprowadzimy na stałe w naszym salonie. Postanowiłyśmy że w codziennej obsłudze naszych klientek chcemy budować świadomość Polek o istocie samokontroli piersi na każdym etapie życia. Nigdy na to nie jest ani za wcześnie, ani za późno, zawsze jest dobry czas. Dodatkowo dowiedziałyśmy się od kierowniczki działu handlu Corin Pani Bogumiły Jakubczak wielu ciekawostek w związku ze stanikami min. jak powstają od projektu do efektu końcowego który widzimy na swoich wieszakach, jak o nie dbać podczas użytkowania(co na pewno wpłynie na zmniejszenie ilości reklamacji) oraz różne smaczki na temat najnowszej kolekcji. 

Bardzo się cieszymy że mogłyśmy skorzystać z tej możliwości szkolenia i być tam wśród wielu fajnych kobiet.

Pozdrawiamy,
Gosia, Ania i Agata  "

A nam serce rośnie, że nasza praca w Fundacji przynosi takie właśnie efekty!