Skip to main content

Dystans 5 km -Trasa z certyfikatem

Corin ONKO RUN - Pierwszym Pabianickim Charytatywnym Biegu i Marszu Nordic Walking organizowanym w ramach Pikniku "Zdrowa Rodzina".

Wspieraj walkę z nowotworami! Biegnij w szczytnym celu!

Corin Onko Run

Zapraszamy do udziału 2 czerwca 2019 r. w:

Organizatorzy

Choroby nowotworowe to zmora naszych czasów. W zaawansowanej chorobie nowotworowej współczesna medycyna nie potrafi zaoferować choremu terapii prowadzącej do całkowitego wyleczenia. Niezmiernie istotne jest zatem wczesne rozpoznanie objawów i zgłoszenie się do lekarza. Bagatelizowanie dolegliwości opóźnia diagnozę i niweczy nasze szanse na życie i zdrowie. Pamiętajmy o tym, dbajmy o siebie i swoją rodzinę - badajmy się!

O tym chcemy Wam wszystkim przypominać bez końca, i to będzie także myśl przewodnia Pikniku Rodzinnego i biegu Corin ONKO Run.

Bieganie jest fajne, bieganie jest zdrowe, bieganie to styl życia, biegać można dla treningu, w pośpiechu, albo truchcikiem, albo żeby zwrócić czyjąś uwagę na ważny społecznie problem. Tak właśnie będzie tym razem. Pobiegniemy po to, aby wesprzeć wszystkich, którzy walczą z nowotworami i aby pokazać jak ważna jest profilaktyka.
Weź udział w tym wydarzeniu i wyraź w ten sposób swoje wsparcie dla wszystkich zmagających się z nowotworami. Pokaż, że zdrowie Twojej Rodziny jest dla Ciebie ważne i można o nie zadbać choćby biorąc udział w badaniach dostępnych w trakcie imprezy. Czasem niewiele trzeba, żeby osiągać wielkie cele. A przecież na szali jest Twoje zdrowie i życie.
Bieganie, nie jest dla Ciebie? Marsz z kijkami Nordic Walking jest absolutnie dla wszystkich i ty też dasz radę. Uczestnicy biegu otrzymają specjalnie zaprojektowane dla nas koszulki: panie pobiegną w różowych symbolizujących walkę z nowotworem piersi, a panowie w niebieskich - jako wyraz wsparcia dla zmagań z nowotworami prostaty.

Mało tego, tym razem możesz wziąć udział w biegu także wirtualnie! Nie ma wymówek, jeśli nie możesz wziąć udziału w imprezie z jakiegokolwiek powodu - to jest właśnie opcja dla Ciebie! Otrzymasz prawdziwy pakiet startowy wraz z koszulką i dyplomem jak jego pełnoprawny uczestnik. 

Fajnie? Pewnie, że fajnie!

Czekamy na Was i wiemy, że będzie Was dużo!