Skip to main content

Corin Onko Run

Zapraszamy do udziału 2 czerwca 2019 r. w:

Corin ONKO RUN - Pierwszym Pabianickim Charytatywnym Biegu i Marszu Nordic Walking organizowanym w ramach Pikniku "Zdrowa Rodzina".

Wspieraj walkę z nowotworami! Biegnij w szczytnym celu!

Dystans 5 km -Trasa z certyfikatem

Choroby nowotworowe to zmora naszych czasów. W zaawansowanej chorobie nowotworowej współczesna medycyna nie potrafi zaoferować choremu terapii prowadzącej do całkowitego wyleczenia. Niezmiernie istotne jest zatem wczesne rozpoznanie objawów i zgłoszenie się do lekarza. Bagatelizowanie dolegliwości opóźnia diagnozę i niweczy nasze szanse na życie i zdrowie. Pamiętajmy o tym, dbajmy o siebie i swoją rodzinę - badajmy się!

O tym chcemy Wam wszystkim przypominać bez końca, i to będzie także myśl przewodnia Pikniku Rodzinnego i biegu Corin ONKO Run.

Bieganie jest fajne, bieganie jest zdrowe, bieganie to styl życia, biegać można dla treningu, w pośpiechu, albo truchcikiem, albo żeby zwrócić czyjąś uwagę na ważny społecznie problem. Tak właśnie będzie tym razem. Pobiegniemy po to, aby wesprzeć wszystkich, którzy walczą z nowotworami i aby pokazać jak ważna jest profilaktyka.
Weź udział w tym wydarzeniu i wyraź w ten sposób swoje wsparcie dla wszystkich zmagających się z nowotworami. Pokaż, że zdrowie Twojej Rodziny jest dla Ciebie ważne i można o nie zadbać choćby biorąc udział w badaniach dostępnych w trakcie imprezy. Czasem niewiele trzeba, żeby osiągać wielkie cele. A przecież na szali jest Twoje zdrowie i życie.
Bieganie, nie jest dla Ciebie? Marsz z kijkami Nordic Walking jest absolutnie dla wszystkich i ty też dasz radę. Uczestnicy biegu otrzymają specjalnie zaprojektowane dla nas koszulki: panie pobiegną w różowych symbolizujących walkę z nowotworem piersi, a panowie w niebieskich - jako wyraz wsparcia dla zmagań z nowotworami prostaty.

Mało tego, tym razem możesz wziąć udział w biegu także wirtualnie! Nie ma wymówek, jeśli nie możesz wziąć udziału w imprezie z jakiegokolwiek powodu - to jest właśnie opcja dla Ciebie! Otrzymasz prawdziwy pakiet startowy wraz z koszulką i dyplomem jak jego pełnoprawny uczestnik. 

Fajnie? Pewnie, że fajnie!

Czekamy na Was i wiemy, że będzie Was dużo!

Informacja dla Wystawców

Zapraszamy wszystkie chętne firmy oraz instytucje chcące wystawić swoje stoisko podczas Pikniku do zapoznania się ze szczegółowym regulaminem imprezy dostępnym do pobrania na stronie Urzędu Miasta Pabianice: 

https://bip.um.pabianice.pl/artykul/20/14460/regulamin-pikniku-zdrowa-rodzina-2-czerwca-2019-r

Warunkiem uzyskania statusu Wystawcy podczas Pikniku jest dostarczenie wypełnionej karty zgłoszenia (wzór karty stanowi załącznik do Regulaminu) do Biura Obsługi Interesantów w Urzędzie Miejskim w Pabianicach, ul. Zamkowa 16, 95-200 Pabianice bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: ipietryszka@um.pabianice.pl, esmuga@um.pabianice.pl.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 19 kwietnia 2019 roku.

Za datę wpływu zgłoszenia uznaje się datę jego zarejestrowania w Urzędzie Miejskim w Pabianicach.

Organizatorzy

Współorganizatorzy

Sponsorzy

Patroni medialni